Jak wygładzić bliznę na nosie?

dzien dobry ,mam blizne na nosie,w wyniku przeciecia szyby mam ja 30lat uklada sie w podkowe czy jest mozliwosc jej usuniecia(np przeciagniecie skory )czy jedyna mozliwosc to wygladzenie tej blizny laserem

Proszę odwiedzić lekarza medycyny estetycznej na konsultacji lekarz obejrzy stan blizny i doradzi metodę jej usunięcia, spłycenia.
Bardzo często stosuje się zabiegi plexr, peelingi medyczne, kwas hialuronowy ale dopiero po obejrzeniu stanu blizny można dobrać właściwą metodę