Czy mogę jeszcze jakoś zniwelować taką bliznę?

Witam serdecznie, Jeśli mam, małą (4cm) delikatnie zgrubioną bliznę po zabiegu, który miałem wykonywany 5 lat temu, to mogę coś jeszcze z nią zrobić, żeby trochę spłaszcyć/wygładzić tą bliznę? Ma sens kupowanie dobrej maści na blizny po takim czasie jeszcze? Pozdrawiam.

Dzień dobry, najlepiej będzie skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej. Po obejrzeniu stanu blizny i jej zbadaniu lekarz będzie mógł dobrać metodę jej leczenie.