Maść usuwająca bliznę po zabiegu operacyjnym tarczycy

Dzień dobry, bardzo proszę o pomoc w doborze maści na bliznę po reoperacji tarczycy wraz z limfadenektomią szyjną. Blizna jest dość szeroka i gruba, dodatkowo po drenie pozostało znaczne wgłębienie. Farmaceutka doradziła mi Bliznasil jako tani odpowiednik Kelo-cote oraz Scagel. Proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję.

Piotr Pilarski

Tak, może Pani stosować ten lek jednak najlepiej działa on gdy blizna się formułuje czyli krótko po operacji.

Pozdrawiam.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologalub lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu zmian lekarz dobierze odpowiedni preparat do smarowania.