W jaki sposób zniwelować bliznę?

Witam mam pytanie odnośnie blizny jestem facetem jak byłem mały 3-4 latka uderzyłem sie dosc mocno w głowe i rościłem głowe na srodku zaszyli mi mama smarowała mi masciami a ja to zmazywałem i teraz gdy mam 20 lat prawie zaczeło mi to strasznie przeszkadzać wyglada to baardzo nie estetycznie jest baardzo brzydka zle zszyta i mocno biała ja wiem ze nie da sie usunac blizny ja to rozumiem ale czy dało by sie ja tak dopasować do koloru skóry w sensie zeby ona nie była tak biała mialem jakies 1-2 la

Dzień dobry,

Ciężko cokolwiek doradzić nie widząc blizny. Aby wyrównać strukturę blizny z otaczającymi ją tkankami oraz koloryt często wykonuje się serię zabiegów laserem frakcynym eCO2

Dzień dobry,

Ciężko cokolwiek doradzić nie widząc blizny. Aby wyrównać strukturę blizny z otaczającymi ją tkankami oraz koloryt często wykonuje się serię zabiegów laserem frakcyjnym eCO2. Oczywiście zabieg powinna poprzedzać konsultacja ze specjalistą, podczas której zostanie Pan zakwalifikowany do laseroterapii a także zostaną wykluczone przeciwwskazania. Może Pan przesłać jej zdjęcia na maila: mkociatyn@arsestetica.pl
Pracuję z lekarzami i wspólnie będziemy w stanie na podstawie zdjęć wstępnie ocenić bliznę oraz dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Proszę skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej lub chirurga . Po obejrzeniu stanu blizny dopiero można powiedzieć coś więcej jaką metodą , czym i ile zabiegów byłby potrzeba aby zabiegi przyniosły efekty.

Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej aby podczas wizyty ocenił problem i zaproponował postępowanie najbardziej właściwe - metodę / metody i czas leczenia ,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel