Możliwość wykonania zabiegu laserowego na 17-letnią bliznę po oparzeniu

Witam, czy jest możliwość wykonania zabiegu laserowego lub innego zabiegu estetycznego w przypadku starej blizny (około 17 lat) po oparzeniu na czole? Blizna jest płaska, koloru lekko białego. Czy zabieg dałby jakikolwiek efekt i w jakiej mniej więcej jest cenie?

Ewa Rybicka

Trudno jest ocenić bez obejrzenia samej blizny. Możliwa jest przebudowa takiej blizny po zabiegu laserowym, choć może to nie być tylko jeden a cykl zabiegów plus odpowiednie postępowanie po zabiegowe. Musi Pani udać się do gabinetu aby można to było ocenić.

Witam
Najlepszy efekt przyniosą zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2, np. eCo2 Lutronic w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym. Może być to dużo gorszy efekt niż przy leczeniu świeżej blizny, niemniej jednak poprawa powinna być znacząca.