Czy laser może pobudzić komórki nowotworowe do ponownego wzrostu?

Dzień dobry. 4 lata temu miałam usuniętą tarczycę z powodu mikroraka. Przyjmuję tylko euthyrox. Teraz chciałabym laserem FOTONA 4D usunąć przebarwienia na twarzy , dekolcie i szyi. Czy to jest dla mnie całkowicie bezpieczne i nie pobudzi komórek nowotworowych do wzrostu? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Dzień dobry, nie wiadomo jak zabieg wpłynie na pobudzenie komórek nowotworowych. Ze względów zdrowotnych nie przeprowadza się badan dowodzących szkodliwości danych zabiegów w tym kierunku.

Pozdrawiam