Czy leczenie kanałowe zęba jest bolesne?

Witam w najblizszym czasie musze isc na leczenie kabalowe pod mikroskopem lecz strach jest silniejszy. A wiec mam kikla pytac Czy leczenie kanalowe zeba pod mikroskopem jest bolesne ? Jak dlugo trwa taki zabieg i czy wystarczy jenda wizyta wy wyleczyk lanalowowo zeba 2.6?

Dzień dobry, leczenie kanałowe w dzisiejszych czasach jest najczęściej bezbolesne, niezależnie od tego czy wykonywane jest pod mikroskopem czy nie. Leczenie pod mikroskopem, oprócz tego, że pozwala lekarzowi bardzo precyzyjnie pracować, ma jeszcze jedną zaletę, dla pacjenta przebiega dużo spokojniej. Czy wystarczy jedna wizyta, zależy od tego jak skomplikowany jest system korzeniowy danego zęba.