Befungin a niszczenie komórek rakowych

Dzień dobry, chciałbym zadać pytanie dotyczące stosowania leku, a może raczej suplementu diety Befungin. Czy lek Befungin niszczy komórki rakowe i przyczynia się do apoptozy guzów nowotworowych? Środek ten dosyć ciężko znaleźć w Polsce, natomiast bez problemu jest dostępny w internecie, można go kupić sprowadzanego między innymi z rosyjskich aptek. Befungin reklamuje się jako środek znany już od wieków, który ma cudowne właściwości, podobno jest nawet w stanie niszczyć komórki rakowe. Trochę nie chce mi się w to wierzyć, chociaż z drugiej strony wydaje mi się, że medycyna naturalna ma w sobie dużo dobrego, więc może w tym też coś jest. Czy Befungin naprawdę jest w stanie niszczyć komórki rakowe i przyczynić się to apoptozy guzów nowotworowych? Czy nie ma co jednak wierzyć w cudowne działanie tego preparatu? Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby było potwierdzone takie działanie powyższego suplementu