Czy lek Minoksydyl można stosować również do pobudzenia zarostu na twarzy?

Dzień dobry. Stosuję minoksydyl o stężeniu 5% na skórę głowy z powodu łysienia androgenowego. Jednak moje pytanie odniesie się do tego, czy można lek ten stosować również do pobudzenia zarostu na twarzy? Jest wiele filmików w internecie z tym związanych, lecz zależy mi bardziej na opinii fachowca. Zaznaczę, że w ulotce jest wzmianka tylko o łysienie androgenowym o umiarkowanym charakterze.

Lek. Michał Lenard

Ten lek jest zarejestrowany do leczenia łysienia androgenowego. Nie ma badań dotyczących jego skuteczności w pobudzaniu zarostu na twarzy. Pozdrawiam!