Czy lek Mozarin pomoże przy nerwicy lękowej?

Witam man nerwicę lekową do sklepu nie pujde bo cos mi sie stanie w drodze w sklepie nie zrobie zakupów bo dużo ludzi kolejka ze nie dam rady przy kasie stać i wykładać zakupów ., do kościoła nie pujde bo mi słabo nie moge ustac bo się kręcę gorąco mi zimne poty słabo mi sie robi czuje sie blada uczucie omdlenia .pytanie Czy lek Mozarin jest dobrym lekiem na to co mi jest???

Dzień Dobry Pani :)

Odpowiadając na Pani pytanie, zachęcałabym Panią do osobistej konsultacji z Lekarzem.
Z mojej strony zalecałabym dla Pani podjęcie terapii w paradygmacie poznawczo-behawioralnym, która wykazuje się wysoką skutecznością w leczeniu zaburzeń lękowych.
Pewną alternatywą mogłaby być dla Pani terapia online - jeśli miałaby Pani życzenie, zapraszam do konsultacji online - via Skype.

Z życzeniami dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam Panią,
Przyczyną zaburzeń lękowych są zarówno czynniki biologiczne,
jak też, a właściwie przede wszystkim, czynniki psychologiczne
oraz środowiskowe.
Zatem trudno zaburzenia nerwicowe wyleczyć samymi
środkami farmakologicznymi.
Jeżeli dolegliwości są wyjątkowo uciążliwe i utrudniają
normalne funkcjonowanie można, pod kontrolą lekarza, stosować
środki uspokajające, obniżające napięcie lub antydepresanty.
Powinna Pani jednak wiedzieć, że leczenie farmakologiczne
jest leczeniem objawowym – środki farmakologiczne
nie leczą zaburzeń nerwicowych
i nie rozwiązują problemu, jedynie tłumią objawy.
Jednak zaburzenia lękowe są w pełni uleczalne na drodze
odpowiednio dopasowanej terapii.
Żeby wyleczyć zaburzenia nerwicowe, należy poznać
dokładnie naturę Pani problemu, dotrzeć do jego źródła
czyli przyczyny Pani lęków
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do włączenia odpowiedniej psychoterapii
w proces leczenia.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać spokój i równowagę
wewnętrzną oraz uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń nerwicowych
a także ich konsekwencjami.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl