Czy lek Rigevidon mógł powstrzymać krwawienie?

Witam, badanie wykazało trzy torbiele na jajnikach. lekarz przepisał Duphaston 2 x 1 przez 10 dni, a następnie Rigevidon. Po odstawieniu Duphastonu poczułam pobolewanie w dole brzucha jak zawsze pierwszego dnia okresu, więc zażyłam Rigevidon. Niestety okres się nie pojawił. Czy powinnam się martwic? Czy to Rigevidon mógł powstrzymać krwawienie?

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że stosowane przez Panią leki są powodem opóźnienia miesiączki. Jeżeli jednak nie pojawi się ona w najbliższych dniach warto skontaktować się z ginekologiem.