Czy lek Trioxal wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Czy lek na grzybice - Trioxal ktory biore tylko podczas 7-dniowej przerwy w braniu tabletek antykoncepcyjnych wplywa na ich skutecznosc? Musze sie dodatkowo zabezpieczac? I czy Trioxal wywola zaburzenia krwawienia podczas 7-dniowej przerwy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje dla pewności stosować lecz w trakcie stosowania nalezy stosować skuteczna antykoncepcje a z jakiego powodu dokładnie jest stosowany?