Czy lekami na ból głowy mogłam zaszkodzić dziecku?

Dzień Dobry, Wraz z mężem staramy się o dziecko, niestety nie wiedzialam ze nie można brac przeciwbolowych starając sie o dziecko , zazylam 4 razy excedrin migra, dwa razy po dwie tabletki i następnego dnia tez dwie, gdyż jestem migrenowcem i raz polopiryne max.. Zazywalam to w dniach w których sie staralam o dziecko jednak wiem ze wtedy nie bylo owulacji dzis juz jest i od dwóch dni bardzo pradobodnego zajscia nic nie biore. Czy jesli zaszalm w ciaze moglam zaszkodzić dziecku? Proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Nie ma powodu do obaw, z pewnością nie zaszkodziła tym Pani dziecku. Pozdrawiam!