Czy leki na nerwicę można połączyć z Mydocalmem i Duspatalinem?

Od ok. miesiąca zażywam następujące leki: Sulpiryd 1 tabl rano i Pralex też rano 1 tabl. a wieczorem 1/3 tabl Trittico oraz Hydroxizinum 10 mg. Leki biorę ponieważ stwierdzono u mnie nerwicę. Wczesniej przed leczeniem brałem Duspatalin retard na jelito wrażliwe i Mydocalm na nerwobóle. Te 2 leki przestałem brać ok 2 miesięcy temu bo dolegliwości ustały. Niestety teraz od tyg gdy leczę nerwicę, te dolegliwości jelitowe i nerwobóle wzdłuż dolnych żeber i skurcze przepony wróciły. Moje zatem pytanie brzmi czy mogę te w/w leki na nerwicę połączyć z Mydocalmem i Duspatalinem. Czy moę też w razie bólu przyjąć tabletkę np Apapu albo Ibupromu? Wizytę u specjalisty mam za miesiąc więc wolałbym już teraz wiedzieć jak sobie poradzić w razie silnych nerwobóli.

DO omowienia z Lekarzem!! Ważny stan Pacjenta; objawy ;do regularnej konsultacji, wywiad, badanie, kompleksowa ocena stanu zdrowia ; obciążenia chorobowe, stosowane leki... Z wynikami badań. spisem leków, etc... Pozdrawiam