Czy leki na rozrzedzenie krwi mają wpływ na miesiączkę?

Witam. Dostałam miesiączkę i mam bardzo słaba, raczej to nie miesiączka tylko płomienie mocno ciemne. Przez rok czasu brałam tabletki na rozrzadzenie krwi bo miałam w lewej nodze zakrzep. Dodam że przez cały czas miałam obfity okres

Lek. Michał Lenard

Możliwe, że nie była to miesiączka, tylko niewielkie krwawienie spowodowane przyjmowaniem niewłaściwej dawki leków przeciwkrzepliwych. W przypadku nawracania problemu proszę zgłosić się na wizytę do lekarza. Pozdrawiam!