Czy leki przeciwdepresyjne wchodzą w interakcje z ziołami?

Dobry wieczór, treść mojego pytania brzmi: czy leki przeciwdepresyjne wchodzą w interakcje z ziołami, które podobno mają zwiększać libido? Dla uściślenia i spersonalizowania pytania - przyjmuję Sertagen a zioła nad których przyjmowaniem się zastanawiam to: damiana, clavo huasca, muira puama, catuaba. Jestem kobietą, mam 28 lat. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Witam,
Do udokumentowanych p/wskazań do łączenia sertraliny z ziołami zaliczyć możemy jedynie równoczesne przyjmowanie leków SSRI i preparatów dziurawca (Hypericum perforatum L.).
Pozdrawiam.