Czy leki przeciwzakrzepowe może wypisać internista?

A te tabletki przeciwzakrzepowe ( xarelto , pradaxa , acenokumarol ) bo przypuszczam , że one są na receptę może mi je wypisać internista ? W przychodni rejonowej ? I czemu lekarz ortopeda powiedział mi , że nie ma żadnych tabletek ?

Leki, o których pani pisze ma prawo wypisać każdy lekarz, który zna ich zastosowanie, czyli lekarz mądry. Leki te stosuje się z różnych wskazań, w niektórych są refundowane, w innych nie. Nie wiem o jakiej chorobie pani pisze, więc nie wiem czy powinna pani stosować któryś z wymienionych specyfików.