Czy licówki można założyć tylko na same jedynki?

Witam, chciałabym zapytać czy licówki można założyć tylko na same jedynki i dwójki czy raczej ze względów estetycznych nie jest to możliwe, nawet jeśli pozostałe zęby wyglądają dobrze i nie wymagają założenia licówek?

Zakres pracy protetycznej ustalamy wraz z Pacjentem. Jeżeli do korekty są tylko jedynki i dwójki a pozostaje zęby są ok, nie ma potrzeby wykonywania licówek na wszystkie zęby. Dobry technik tak dobierze kolor ze licówka nawet na jednego zęba będzie nie do odróżnienia od pozostałych. Wszystko zależy od Pani potrzeb estetycznych.