Czy mając okulder amplatzer mogę być poddany badaniu rezonansem magnetycznym kręgosłupa?

Witam w 2015 roku miałem -Implantacja okuldera typu Amplatzer- Figulla Flex zamknięcie ubytku w przegrodzie przedsionkowej przez tętnice udową zabieg bez powikłan ,po pól roku echo przez przełykowe ,po roku przez klatkowe ,rzadnych problemów powikłań.Nie przyjmuję leków -nie było zaleceń,nie jestem pod kontrolą kardiologa. PYTANIE- czy mając okulder amplatzer mogę być poddany badaniu rezonansem magnetycznym kręgosłupa-nie mam kardiologa nie mam kogo zapytać a rejestrując się na rezonnans kazano mi o to zapytać lekarza.

Witam serdecznie,

Brak przeciwwskazań do wykonania badania tomografii rezonansu magnetycznego (pot. rezonans magnetyczny).
Niemniej jednak może zasięgnąć Pan opinii radiologa w Pracowni MRI lub podczas rejestracji na badanie, która ewentualnie będzie wykonywać badanie.

Pozdrawiam.