Czy mam jechać na pogotowie z tymi objawami?

Witam! Choruję na padaczkę (napady apsane - wyłączenia), wg testu hcg (kilku) jestem w ciąży. Problem jest fakt, że w ciągu ostatnich dwóch dni miałam już kilka napadów (normalnie miałam kilka w roku). Nie wiem, czy jechać na pogotowie, czy spokojnie poczekać do poniedziałku. Z góry bardzo dziękuję

Witam! Proszę nie ulegać emocjom, przy napadach typu absence nie stanowią bezpośredniego zagrożenia, można odczekać. Powodzenia W. Łuczkowski.