Dlaczego dostałem dwa ataki padaczki alkoholowej w tak krótkim czasie?

Witam w ciągu doby miałem dwa ataki padaczki alkoholowej .Czy to jest często spotykane? Mam 30 lat nigdy wczesniej nie miałem ataków padaczki

Witam! Napady towarzyszące problemowi alkoholowemu nie są rzadkością. Najczęściej są to napady abstynencyjne, mogą być pojedyncze, wielokrotne, gromadne, czasem jako stan padaczkowy. Ten ostatni wariant jest niebezpieczny i groźny dla życia. Leczeniem powinien zająć się lekarz. Konieczne jest leczenie odwykowe. Powodzenia W. Łuczkowski.