Czy mam nowotwór jądra?

Mam mały problem. Po urodzeniu miałem przepuklinę pachwinową, operowano mi ją i najprawdopodobniej w wyniku tego straciłem prawe jądro. Tego nie jestem pewny, bo nie mam wiedzy na ten temat. Mój problem dotyczy tego, że boli mnie często miejsce, w którym powinno być to jadro. Nie wiem, dlaczego czuję tam jakby guza zamiast tego jądra. Mam prawie 19 lat i obawiam się, że to coś poważnego, bo zupełnie nie mam pojęcia, co to jest i gdzie się z tym udać po pomoc. Ból jest bardzo intensywny, lecz trwa w granicach do 20 minut i pojawia o różnej porze dnia, czasami boli codziennie, a czasami kilka razy w miesiącu. Ból pojawia się też, gdy jestem podniecony przez pewien czas, ale nie w trakcie podniecenia, lecz już jak ono minie - to wtedy ten guz boli tak straszliwie i przeszywająco. Czasami też ten guz mnie boli po oddaniu moczu. Czy to może być nowotwór lub powikłanie po tej przepuklinie? Proszę o bardzo rzetelną odpowiedź. Ciężko mi się z tym funkcjonuje. Z góry dziękuję za pomoc.

Witam!
Niestety Pański opis jest niewystarczający aby określić przyczynę problemu. Przede wszystkim konieczna jest wiedza o tym jaki zabieg wykonano w przeszłości, w tym celu należy odnaleźć dokumentację ze szpitala. Jedną z najbardziej prawdopodobnych przyczyn może być nawrót przepukliny, ale nie można wykluczyć innych przyczyn bez badania. Konieczna jest konsultacja chirurgiczna. Specjalista zbada Pana chirurgicznie oraz zleci wykonanie ewentualnych badań dodatkowych. W tej chwili nic więcej nie można powiedzieć. Zachęcam do jak najszybszej wizyty u chirurga. Pozdrawiam serdecznie!