Ból prawego jądra po wytrysku
Boli mnie prawe jadro i.pod niz zaczelo.sie to po wytrysku 2 miesiace temu napoczatku bolaly oba.jadra i podbrzusze bylem u chirurga ale niemowilem od czego to mnie zaczelo bolec mialem badania moczu.i krwi i wszystko jest ok na.usg.wyszlo ze mam.malego torbiela . Czy to moze.byc.od dajrzewanie ? Czy mialo jakies.znaczenie od czego mnie to.zaczelo bolec ???

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Witam, tego rodzaju bóle jąder występują często u młodych mężczyzn i ich podłoże jest zazwyczaj czynnościowe, ... Zazwyczaj po pewnym czasie ustępują samoistnie, bez śladu. Leczenia nie ma. Należy jednakże oczywiście wykluczyć inne choroby dające bóle okolicy jąder (zwłaszcza stany zapalne dróg nasiennych, poza tym np. guz jądra, zapalenie najądrza). Powinien to uczynić Pański urolog. Jeśli nie stwierdzi żadnej z tych przyczyn - należy uzbroić się w cierpliwość, zdystansować się od "problemu" i czekać na ustąpienie dolegliwości. Pozdrawiam RH