Czy mam podstawy do przyznania umiarkowanego stopnia niepełnosprawności?

Czy mam podstawy do przyznania umiarkowanego stopnia niepełnosprawności? Dane ze skierowania; G95.8. Zburzenia zwieraczy. Badanie; obrazy T1 i T2 zależne, sekwencja TIRM. Przekroje axial, sagittal. W badaniu MR odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa z kontrastem stwierdza się: - kręgi przejściowe - cechy częściowej lumbalizacji S1 - na poziomie L1/2 niewielką, centralno-lewoboczną wypuklinę krążka m/kr z cechami modelowania worka oponowego. Otwory m/kr obustronnie o prawidłowym świetle - na poziomie L3/4 okrężne uwypuklenie krążka m/kr typu bulging disc - na poziomie L4/5 okrężne uwypuklenie krążka m/kr z niewielką, lewoboczną wypukliną krążka m/kr ograniczającą światła lewego otworu m/kr z uciskiem lewego nerwu rdzeniowego L4. Zaostrzenia obustronnie w stawach m/kr - na poziomie L5/S1 centralną, szerokopodstawną wypuklinę krążka m/kr z niewielkim modelowaniem worka oponowego oraz uciskiem prawego nerwu rdzeniowego S1. Zaostrzenia obustronnie w stawach m/kr ograniczające światło otworów m/kr. Niewielki ucisk nerwu rdzeniowego L5 w prawym otworze m/kr wtórny do zmian dyskopatycznych oraz zwyrodnieniowych. Cechy dehydratacji krążka m/kr - poza tym kanał kręgowy oraz otwory międzykręgowe bez cech stenozy - wysokość trzonów oraz krążków m/kr prawidłowa - lordoza lędźwiowa zmniejszona. Niewielkie lewoboczne skrzywienie odcinka lędźwiowego kręgosłupa z rotacją trzonów w lewo - rdzeń kręgowy i stożek rdzenia o prawidłowej intensywności sygnału - guzki Schmorla pogranicza piersiowego-lędźwiowego kręgosłupa - bez ognisk patologicznego wzmocnienia kontrastowego wewnątrz/zewnątrzkanałowo Wnioski; dyskopatia L4/5, L5/S1.

O przyznaniu stopnia niepełnosprawności decyduje komisja lekarska w ZUS. Nie pomogę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.