Czy mam się martwić tym stanem dziecka po szczepieniu?

Witam mam pytanie wczoraj zaszczepiłam synka szczepionką Tripacel na 6 lat i wieczorkiem spuchła nam rączka i mamy taki stanpodgorączkowy 37,3 i tak się utrzymuje do dzisiaj mam się martwić?

Proponuję okłady z sody oczyszczonej na miejsce po wkłuciu. Jedna łyżeczka sody rozpuszczona w szklance wody przegotowanej, przyłożyć zmoczoną watkę/gazik do wyschnięcia