Czy mam szansę na uzyskanie pozwolenia od okulisty na zrobienie prawa jazdy kat. B?

Witam, mam pytanie odnośnie prawa jazdy kat. B: Moja historia wygląda tak: Jestem osobą jednooczną. Straciłam prawe oko w wypadku w wieku 5 lat. Okulary zaczęłam nosić w wieku 13 lat. Aktualnie moja wada na lewe oko wynosi - 3 dioptrie. Aczkolwiek w okularach widzę doskonale. Jeżdżę do pracy skuterem i dobrze mi się jeździ. Teraz chciałabym zrobić prawo jazdy kat. B, żeby dojeżdżać do pracy (ok. 13 km) przez wioski małym autkiem. I tu się rodzi moje pytanie do okulistów, specjalistów: Czy mam szansę na uzyskanie pozwolenia od okulisty na zrobienie prawa jazdy kat. B? Czy jest tutaj okulista z Wrocławia (lub okolic) do którego moglabym się udać na konsultacje/badania w celu uzyskania pozwolenia? Pozdrawiam

Witam
Jeżeli Pani widzi z pełną korekcją jednym okiem co najmniej 0,5 , to nie powinno być problemów z uzyskaniem zgody na prawo jazdy kat. B.
Pozdrawiam