Czy są jakieś przeciwwskazania, żeby nosić okulary do jazdy?

Mam pytanie dużo jeżdżę autem i pokonuję duże odległości i strasznie bolą mnie oczy w czasie jazdy. Czy są jakieś przeciwwskazania żeby nosić okulary do jazdy i do pracy przy kompurerze ?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy, najlepiej byłoby dobrać okulary progresywne. prosze koniecznie udac sie do lekarza okulisty.