Czy mastrurbacja ma wpływ na erekcję?

Witam, kiedyś za często się masturbowałem i teraz nie mam problemy ze wzwodem. Czy są jakieś sposoby,  aby to wyleczyć? Chciałbym, żeby penis był znów normalny. Proszę o pomoc. Jak można to wyleczyć?

Witam!

Niekoniecznie masturbacja musi być przyczyną Pana problemów. Mogą mieć one inne podłoże. Dlatego też należałoby skonsultować zaburzenia erekcji z lekarzem urologiem lub seksuologiem. Wtedy będzie Pan mógł uzyskać informacje na temat podłoża problemu i rozpocząć odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam.