Czy masturbacja wpływa na płodność?

mam pytanie znam kolesia który nie jest moim kolega ani przyjacielem który się masturbuje na łóżku na ścianie od śmietnika, na sedesie ,i przy tym ma np wytryski ,czy coś takiego grozi płodności albo czy coś takiego jest powodem niepłodności albo stracie płodności
ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania

Witam!
Częsta masturbacja nie wpływa negatywnie na plodność. Istnieją przypuszczenia, że może ona prowadzić np. do przedwczesnych wytrysków podczas zwykłych stosunków płciowych.

0

Masturbacja nie ma wpływu na płodność.
Przypuszczalny brak kontroli nad seksualnością nie jest jednak pozytywnym zjawiskiem u Pana "kolesia"...
Ale nie tego dotyczyło pytanie... Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty