Czy mdłości i rzadkie stolce mogą być powodowane Helicobacter Pylori?

Witam iprosze oodpowiedz idalsze wskazowkiW pażdzierniku 2016r mialam wykonana gastroskopie Wyniku histopatologicznym Chroniczne powiechrzchowne zapalenie błony sluzowej zoładka H.pylory dodatni Przeleczona byłam Amotaks Metranidozal Controloc przez 5dni i przez miesiac DexilantMoje bytanie Czy dobrze zostalam przeleczona? Powtorzyłam test na bakterie H.pylory z kału wynik dodatni Czy znaczy ze ta bakterie jeszcze mam?Mam rzadkie stolce i mdłosci czy to moze byc spowodowane obecnoscia H.pylory?

Pani leczenie było prawidłowe, otrzymała Pani standardowy zestaw do leczenia zakażenia Helicobacter. Wiadomo jednak, że bilogia tych bakterii się zmienia i część szczepow staje sie oporna na antybiotyki, Jeśli nadal stwierdza się u Pani obecność bakterii, należy zastosowac inny schemat leczenia. Pani dolegliwości moga być spowodowane przez Helicobacter pylori.