Zakażenie Helicobacter Pylori a mdłości

Witam.Moj problem polega na tym ze na poczatku wrzesnia wykryto u mnie helicobacter pylori , kuracja trwała 10 dni ale nie pomogło,ciagle mam straszne mdłosci ktore mnie po prostu przerastaja , dodatkowa boli mnie brzuch i mam na zmiane biegunke z zaparciami. Wylądowałam w szpitalu i okazało sie ze ta bakteria jest nie wyleczona. Teraz mija 5 dzien leczenia a mi sie nie poprawia.Czy tak ma byc , czy sa jakies domowe sposoby aby to zwalczyc , dodam ze mdłosci nasilaja sie gdy musze odddac stolec

Niestety nie ma domowych sposobów leczenia zakażenia Helicobacter. Natomiast, z powodu narastania oporności tej bakterii na antybiotyki, od kilku lat zaleca sie leczenie schematem 4 lekowym ( a nie jak poprzednio 3 lekowym), wydłużeniu uległ także zalecany okres leczenia z 7 do 14 dni.