Helicobacter pyroli i mdłości

Witam.Na początku wrzescnia wykryto u mnie Heliobacter pylori i leczyłam sie 10 dni antybiotykami mimo to nie przeszło.Moje dolegliwosci to przede wszystkim straszne mdłosci z ktorymi nie dam rady sobieb poradzic , mdłosci nasilaja sie rano i wieczorem w szczegolnosci gdy czuje parcie na kał... pojechałam do innego szpitala gdzie stwierdzono ze bakteria dale jest . Teraz leczenia trwa 14 dni ale pa 5 dniach nie czuje poprawy.Prosze o jakas rade , czy tak ma byc , czy sa moze jakies domowe sposob

Aleksander Ropielewski

Skuteczność leczenia, w tym ustępowanie objawów jakie Pani opisuje można ocenić dopiero po zakończeniu pełnego cyklu leczenia.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.