Czy Metadon ma wpływ na płodność?

Ja przyjmuje metadon w dawce 70ml dziennie od 5 lat i z żoną nie mieliśmy najmniejszego problemu z tym żeby zaszła w ciążę. Nie zmniejszylem dawki nawet o 5ml. Więc jak to możliwe skoro podobno trzeba wyzerować się?. Nasza córeczka ma obecnie 13 miesięcy i rozwija się bardzo dobrze

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest poinformowanie lekarza pediatry i ew ocena dziecka wtedy