Luźne stolce u 7-miesięcznego dziecka

Moja 7miesięczna córeczka od 4 dni robi luźne stolce. 4 dni temu nawet 5 razy dziennie, obecnie 2 razy dziennie. Poza luźnymi stolcami, nie zauważyłam aby była rozdrażniona. Nie ma problemu z jedzeniem lub piciem. Jeśli chodzi o dietę to również żadnych nowości nie wprowadzałam. Proszę o radę - co robić dalej?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli dziecko dużo pije to nie ma powodu do niepokoju. Jeżeli jednak ma Pani wątpliwości to proszę zgłosić się do swojego pediatry.