Luźne stolce u 5-miesięcznej córki

Moja 5 miesieczna coeeczka od 4 dni robi w kazda pieluche kupke jest ona luźna. Karmie córkę tylko piersią i niewiem co się dzieje no mala spadla na wadze a nasza pani doktor powiedziała że ja pewnie cos zjadłam. Corka ma białe napuchniete dziąsełka czy to może być przyczyna rozwolnienia u małej bo może idą jej ząbki. Lekarka stwierdzila że ona nie widzi tam nic żadnych objawów wychodzenia zębów. Teraz juz miewiem co mam robic bo kazala mi obserwować mała i tyle. Co mam robić? Proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zaufać lekarzowi pediatrze, który opiekuje się dzieckiem. Póki co proszę zatem obserwować córkę i dbać o swoją dietę. Ząbkowanie wydaje się być jednak bardzo mało prawdopodobną przyczyną luźnych stolców.