Częste oddawanie stolca przez 14-miesięczne dziecko

moja córeczka ma 14 miesiecy, rozwija sie ładnie, przybiera na wadze prawidłowo, ogólnie jest zdrowa i radosna. od zawsze robiła dużo kupek, ale teraz gdy nie jest już niemowlakiem myślałam ze ilosc kupek się zmniejszy. niestety, wciąż robi dużo dość luźnych papkowatych stolców -nawet do 5-6 dziennie, niektóre z nich są małe więc nie wiem czy można liczyć osobno ale robi tak jakby na raty, bo np pol godz czy godzine po brzebraniu pieluszka znow jest zabrudzona. czesto podaje probiotyki.co robic

Aleksander Ropielewski

Należy przeprowadzić diagnostykę przewodu pokarmowego oraz przeanalizować dietę córki (być może jest to tzw. biegunka pędraków). Proszę zgłosić się do pediatry.