Luźne stolce koloru ciemnożółtego u niemowlaka

Witam, Moja trzytygodniowa córeczka robi często od kilku dni luźne stolce koloru ciemnożółtego. Również od trzech dni ma katar. Czy te częste luźne kupki mają związek z katarkiem. Obawiam się, że może może się odwodnić. Karmię piersią i nie jestem w stanie skontrolować ile dziecko wypija mleka. Co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza pediatry. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.