Czy męty w oczach mogą być skutkiem ubocznym leków?

Mam męty w obu oczach. Zażywam kwetiapinę xr 300mg, paroksetynę 60mg, sulpiryd 100mg, mianserynę 30mg. Czy męty w oczach mogą być skutkiem ubocznym któregoś z tych leków, a jeśli tak to którego?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja lekarza okulisty oraz wizyta u lekarza prowadzącego leczenie, kiedy pojawiły się objawy? a od kiedy są stosowane leki?
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.