Czy miesiączka może się już nie pojawić u 54-latki?

Mam 54 lata od dwóch lat biorę systen sequi. Miesiączki pojawiały się regularnie, Obecnie jednak nie dostałam miesiączki. Byłam ostatnio u ginekologa, który nie stwierdził żadnych nieprawidłowości, ale jeszcze wtedy nie był czas na miesiączkę. Czy może juz miesiączka może się nie pojawić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie ponownie udac się do ginekologa