Czy mimo wystąpienia krwawienia możliwe jest, bym była w ciąży?

7 marca przyjęłam zapomniana dzień wcześniej 20 tabletkę antykoncepcyjna, ale zanim ją wzięłam współżylam bez zabezpieczenia. Od zapomnienia minęło 15 godzin. Nie zrobiłam wiec przerwy, zgodnie z ulotka i połączyłam opakowania. Po skończeniu wystąpiło krwawienie, ale było bardziej skape. Teraz kończę kolejne opakowanie, od tamtego feralnego dnia minęło 6 tygodni i zaczęły mnie boleć sutki oraz mam wodnisty, biały sluz. Czy mimo wystąpienia wtedy krwawienia możliwe jest bym była w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie jest możliwe. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi. I koniecznie udać się do ginekologa.