Czy mogę bez robienia przerwy zacząć brać inne tabletki antykoncepcyjne?

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie nietypowej sytuacji. Moja córeczka w ramach eksperymentu spuścił w toalecie moje tabletki antykoncepcyjne. Ponieważ jesteśmy obecnie za granicą nie udało mi się kupić tych które brałam do tej pory. (wzięłam 12) . Czy mogę bezpośrednio, bez robienia przerwy, zacząć brać inne z innym składem. Bardzo mi zależy na tym aby nie dostać okresu K bardzo bolesne) proszę o odpowiedź. Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do miejscowego lekarza aby przepisał odpowiedni preparat