Czy mogę bezpiecznie stosować leki przeciwzapalne i przeciwbólowe jak opokan, metafen?

Od kilku miesiecy mam bole stawu ramiennego,ktore w nocy sie nasilaja.Boli mnie tez odcinek ledzwiowy kregoslupa.Mam 64 lata i do niedawna lubilam prace fizyczne w ogrodzie,rabanie,ukladanie drewna do kominka.Teraz boje sie podniesc maly ciezar.Zaczelam brac Struktum,obecnie od niedawna leki przeciwzapalne i przeciwbolowe jak opokan,metafen.Biore tez inne leki na znmiejszenie zlego holesterolu,oraz ginekologiczne oekolp.Moje pytanie,czy moge bezpiecznie brac te wszystkie leki.Lecze tez lysienie plackowate ,wcierki loxon,oraz suplementy diety.Bardzo serdecznie prosze o odpowiedz na moje pytanie.Boje sie,ze tych lekow jest za duzo.Pozdrawiam Wanda

Dzień Dobry Pani Wando,

Tak, jak Pani napisała jest tych medykamentów trochę...
Zalecałabym, by dopytała Pani lekarza prowadzącego Panią albo farmaceutę, celem rozwiania pani wątpliwości.

Z przesłaniem dla Pani tego, co jest Pani najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com