Czy mogę brać jednocześnie Femoston Conti i lek DHEA?

Witam, proszę o podpowiedż. Jestem kobietą 52 letnią mam menopauzę, biorę Femoston Conti, czy mogę brać lek DHEA. Czytam o nim i jestem pod wrażeniem. Kupiłabym ten lek ale nie wiem czy mogę go brać razem z lekiem hormonalnym. Za miesiąc dopiero idę do ginekologa,więc stąd moje pytanie. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie powinno być interakcji między podanymi preparatami.