Czy mogę być spokojna, jeżeli zażyłam tabletkę "po"?

Uprawiałam seks bez zabezpieczenia w dniu owulacji ale bez wytrysku, jednak nie jestem pewna ponieważ po wyjęciu penisa był na nim biały śluz, nie wiem czy to mój z pochwy czy jego. On potwierdził że w środku nie doszło do wytrysku Jednak na wszelki wypadek zastosowałam Escapelle po 16h od stosunku. Po jej zażyciu pojawił mi się ból jajników, nie wiem czy to przez owulację, tabletkę czy sam seks. Czy mogę być spokojna?

Po przyjęciu tabletki awaryjnej ryzyko ciąży jest praktycznie zerowe. raczej nie ma powodów do obaw o ciążę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.