Czy mogę być w ciąży, jeżeli kochałam się na kilka dni przed przewidywaną miesiączką?

Czy mogę być w ciąży, jeżeli kochałam się na kilka dni przed przewidywaną miesiączką? Na 80% był to dzień niepłodny. Dodam, że był to stosunek przerywany. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego po około 14 dniach od stosunku.