Czy mogę być w ciąży, pomimo dostania miesiączki?

Witam, mam 22 lata przed dostaniem okresu kochałam się z moim chlopakiem bez zabezpieczenia i doszlo do tego ,ze wielokrotnie skończył we mnie i boje się ,ze mogę być w ciąży ,chodź dostałam okres 11 dni wcześniej No i mam pytanie Czy mogę być w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. Wynik będzie wiarygodny po około 14 dniach od stosunku.