Czy mogę być w ciąży, pomimo okresu i testów ciążowych z wynikiem negatywnym?

Czy jest mozliwe zebym byla w ciąży? Wzięłam 8.tabletke placebo z 14godzinnym spóźnieniem a następnie wzielam tabletkę 72po. Przed cala ta sytuacja odbylam stosunek bez wytrysku w przeddzień pominięcia tabletki (w dzien stosunku wzielam). Później wykonalam 4testy ciążowe, wszystkie negatywne i okres dostalam w przewidywanym terminie, jak w zegarku, praktycznie o tej samej porze co miesiąc temu, w trakcie przyjmowania tabletek placebo. Czy mimo tego mogę byc w ciąży? Pomimo okresu i testach?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Obecność krwawienia miesiączkowego ( w regularnych odstępach czasu) raczej wyklucza możliwość ciąży. Jeśli Pani nadal ma wątpliwości proszę wybrać się do lekarza ginekologa, który pozwoli Pani je rozwiać ( po wykonaniu badania ginekologicznego i ewentualnego usg). Pozdrawiam.