Czy mogę już chodzić o kulach po zabiegu?

Czy mogę wychodzić na spacer z kulami jestem miesiąc po operacji Endoproteza bezcementowa

Nie da się na takie pytanie niestety odpowiedzieć zdalnie. Musi się Pan koniecznie skonsultować ze swoim rehabilitantem lub lekarzem prowadzącym.

Dużo zależy bowiem od tego jak przebiegała rehabilitacja do tej pory - jaki był przebieg, pionizacji, jak przebiegała nauka chodu, jaka jest Pana ogólna kondycja, jaki jest zakres ruchu, i tak dalej.

Znaczeni ma również poziom równowagi ciała i koordynacji mięśniowej.

Pozdrawiam serdecznie

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl