Czy mogę już współżyć z partnerem?
Tydzień temu został zdjęty mi szew okrezny oraz pessar, jestem w 38tc rozwarcie po zabiegu miało 1cm. Moje pytanie brzmi czy można współżyć?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
78 poziom zaufania
To zależy od Pani stanu klinicznego i wyników badania. Dlatego takie pytanie powinno być skierowane do lekarza prowadzącego.