Czy mogę podejrzewać chłoniaka?

Witam, od jakiegoś czasu martwią mnie moje objawy. Boli mnie lewy bok, w piersiach oraz z tyłu pod łopatką szczególnie przy głębokim wdechu. Zrobiłam USG piersi, okazało się, że są czyste, jednak wykryto "odczynowe" weżły chłonne pod tą lewą pachą do 19 mm, pod prawą 10-12 mm. Stresuję się od tamtego czasu. Mam też uderzenia gorąca na twarzy i ciele, czerwienię się, temperatura waha się 36,6 -37. Często mam dreszcze i czuję się jak przeziębiona. Zrobiłam morfologię pełną, OB - 6 , CRP 1,64. Martwią mnie limfocyty. W sierpniu 2017 jak robiłam morfologię były 2,65 (28,5 %) jednostek, w listopadzie ponownie robiłam morfolofię i już 2,05 (38%) jednostek. Teraz w lutym 1,55 (24,5%)jednostek. Martwi mnie ten spadek, czy mogę podejrzewaćchłoniaka? Ogólnie badania w normie są.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam konsultację z gastroenterologiem i hematologiem. Opisane przez panią objawy mogą odpowiadać obrazowi chłoniaka. Podobny obraz kliniczny daje również rakowiak (stąd wskazana konsultacja z gastroenterologiem). Pozdrawiam i życzę zdrowia.